עלינו

בשנת 2001, התחלתי לייבא שיער איכותי לפאות קאסטם. והיום אני שמח להביא את בשורת השיער צור קשר1האיכותי לתחום תוספות השיער.

שיער לא נרכש בשווקים מסודרים. ומכיון שאני לא התפשרתי על איכות השיער, נסעתי למקומות נדחים ברחבי העולם: אוקראינה, טורקיה, קזחסטן ספרד ומדינות נוספות. שם בררתי עשרות אלפי קילוגרמים של קוקיות שיער טבעי. במקומות רבים ברחבי העולם נשים מתפרנסות ממכירת שיערן הטבעי לסוחרי שיער מקומיים, שלרב הם אינם נחמדים במיוחד, אך כשהם מוצאים סוחר הרוכש כמויות גדולות, הם הופכים לחברים. פעמים רבות, הסוחרים המקומיים שמרו לי קוקיות איכותיות רק מכיון שידעו שאני לקוח קבוע.

בשנים הראשונות, מכרתי את השיער האיכותי ליצרני פאות בישראל, ותוך זמן קצר נתבקשתי לייצר בחו"ל חלקים מסובכים בפאות כדי להוזיל את עלויות הייצור. במשך מספר שנים פנו אלי ספרים מקומיים בבקשה לספק להם שיער איכותי לתוספות שיער. כדי שהשיער יותאם לתוספות עליו לעבור תהליך של חיבור בחרוזים, הלחמה או דבק.

אני אוהב לתת ללקוחותי את המוצר האיכותי ביותר, לכן דרשתי מהמפעלים לבצע את העבודה בשיער שיבחר על ידי בלבד ולא באופן רוטיני ע"י המפעל, ולהשתמש בחומרים איכותיים בלבד מבלי לחסוך, למרות העלות הגבוהה. היום, ST Premium Hair מובילה מהפכה בתחום תוספות השיער האיכותיות. ומכיון שאנו יד ראשונה המבצעת את כל התהליך, החל מברירת השיער דרך המפעל ועד השיווק לספרים.

התוצאה הצפויה היא - איכות ומחיר ללא מתחרים. כדי להגדיל את הבשורה הבאתי 3 שיטות חדשניות להצמדת התוספות. אני ממליץ לך לבדוק את תוספות השיער המוצמדות בעזרת מדבקות. תוך 20 דקות של הדבקה במספרה תוכלי להפוך לבעלת שיער מלא וארוך.

למעונינם/נות בתוספת שאינה קבועה אנו מייצרים 2 אפשריות
אפשרות א flip in לראשונה בארץ תוספת שיער הבנויה משיער תפור שניתן להצמידה תוך 2 דקות עם חוט שקוף למראה עשיר ונוח במיוחד
אפשרות ב clip in שורות שיער תפור הנצמדות עם קלפסים נוחים במיוחד בגדלים שונים המותאמים למבנה ראש האישה. הלבשה 7-10 דקות
כל זאת בשיער טבעי 5 a בצבעים טבעיים שניתן לחפוף לסלסל לצבוע לפנפן ולסרק בלי שום מגבלה ובמרקם נעים

יגאל קרן והצוות